Кропивницький лідирує серед обласних центрів України за тарифами на тепло

Є міста, де гігакалорія коштує майже вдвічі дешевше за середній показник

1991
кількість переглядів

Однієї Гкал вистачить, щоб у 20-градусний мороз підтримувати температуру +22 градуси в квартирі площею 50 кв. м впродовж місяця.

Серед обласних центрів України за тарифами на тепло лідирує Кропивницький, де гігакалорія коштувала 2129 грн. і подорожчала до 2137,81 грн.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це пише «Сьогодні».

Серед невеликих міст лідером є Сміла (Черкаська область), де в минулому році півсезону не було тепла: люди відмовлялися платити по 2337 грн/Гкал.

Є міста, де гігакалорія коштує майже вдвічі дешевше за середній показник. Найменше платять жителі трьох районів Дніпра – по 800 грн/Гкал: поруч Придніпровська ТЕС, яка поставляє теплоносій безпосередньо комунальним підприємствам. Через це ж платять по 800-900 грн/Гкал жителі ще кількох міст, розташованих в основному на південному сході України. У більшості населених пунктів гігакалорія коштує 1300-1500 грн.

Серед міст-мільйонників найдорожча гігакалорія тепла на сьогодні в столиці – 1654 грн, найдешевша в Одесі – 1229 грн.

Нагадаємо, у Кропивницькому подорожчало централізоване опалення. З початком нового опалювального сезону населення платитиме за тепло 2137,81 гривні за гігакалорію. Абоненти без лічильників – 55,73 гривні за квадратний метр. Раніше абоненти «Кіровоградтепло» платили 54,25 гривні за квадратний метр, «Теплоенергетика» – 45,68 гривні.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.