Депутат облради Лоцман про конфлікт із журналістом: «Він ліз у мою машину»

«Я поки вийшов з авто, то якийсь чоловік почав туди лізти»

1042
кількість переглядів

Депутат Кіровоградської облради, начальник управління ЖКГ міськради Олександрії Геннадій Лоцман стверджує, що журналіст Віктор Голобородько «ліз в його машину, де сиділи діти та дружина».

Про він розповів кореспонденту CBN.

«Був у мене конфлікт із людиною, яка була на сміттєзвалищі й лізла в мою машину, де сиділи діти. Я поки вийшов з авто, то якийсь чоловік почав туди лізти. Дружина його попередила, що непотрібно такого робити, але йому було однаково», – сказав депутат і додав, що раніше не був знайомий із журналістом.

«Я ж не знаю, хто це там лізе в машину. Це вже лише потім я дізнався, що це був журналіст Віктор Голобородько. Я його відігнав від машини, але не бив. У нас в Олександрії останнім часом досить багато стається нападів, тож, коли я побачив, що в машину, де сидять дружина та діти, лізе якийсь чоловік, то просто злякався і відігнав його», – додав Геннадій Лоцман.

Нагадаємо, за словами олександрійського журналіста Віктора Голобородька, депутат Кіровоградської обласної ради, начальник управління ЖКГ міськради Олександрії Геннадій Лоцман штовхав його, вибивав камеру з рук та погрожував розправою.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.