Голова ветеранської організації Кропивницького: «Ми пам’ятаємо наших ветеранів»

В організації близько 280 ветеранів

596
кількість переглядів

Справжніх ветеранів у Кропивницькому лишилося мало, всі вони хворіють і погано почуваються.

Про це кореспонденту CBN розповів голова ГО «Організація ветеранів України Кропивницького» Володимир Зуєв.

«Вони є, але, на жаль, хворі, поранені, деякі погано пересуваються, абсолютна більшість уже, так би мовити, в лежачому положенні знаходяться. Але ми їх пам’ятаємо, спілкуємося, пишаємося, що ми продовжуємо їхню справу. У нашій організації їх близько 280», – сказав Володимир Зуєв.

За його словами, загалом ГО налічує 34 тисячі людей.

«Організаційно ми входимо в 103 первинні організації. У складі нашої організації практично всі ветерани, які є. Насамперед, це учасники Другої світової війни, учасники бойових дій, інваліди, товариші, які трудилися в тилу, діти війни, ветерани праці», – додав Зуєв і зауважив, що сьогодні відчуває гордість за свій народ.

«Це початок великої перемоги, ювілейна гарна дата, за якою стоїть величезна праця всього народу, в тому числі військових, партизанів, звичайних людей. Усі разом вони принесли перемогу. Відчуваю гордість за наш народ, який зміг звільнити і обласний центр, і в цілому Україну», – підкреслив Зуєв.

Нагадаємо, у Кропивницькому відбулося покладання квітів з нагоди річниці вигнання нацистів з України. Цього року ветеранів не було на урочистостях.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.