У Світловодську мітингуватимуть через відсутність тепла

У місті досі не розпочали опалювальний сезон

1187
кількість переглядів

Жителі Світловодська зберуться на акцію протесту на центральній площі перед виконкомом у неділю, 10 листопада і в середу, 13 листопада, адже в місті досі не розпочали опалювальний сезон.

Про це пише «КП».

«Мирна акція протесту. Флэш-моб #світловодськ #вкраденетепло або почуйте нас ми мерзнемо! Всі хто турбується за тепло в оселях, садочках, лікарнях і школах долучайтеся! Лікарі, вчителі, батьки з дітьми, молодь і дорослі! З собою мати атрибути (ковдри, пледи, термоси з чаєм і чашки, малюємо плакати !)», – пише організатор акції, депутат міськради Андрій Маліцький.

У неділю акція розпочнеться о 12:00, а в середу – об 11:00.

У «Світловодськпобуті», яке здійснює теплопостачання у місті зауважують, що для початку опалювального сезону підприємство має сплатити НАК «Нафтогазу-України» понад 21 мільйон гривень.

«Загальна заборгованість споживачів СП-ТОВ «Світловодськпобут» на 5 листопада становить 48 мільйонів 871 тисячу гривень, з них населення – понад 39 мільйонів, вільні приміщення – трохи більше двох з половиною мільйонів, КП «Добробут» 2 мільйони 540 тисяч, інші споживачі – 3 мільйони 748 тисяч гривень. Тому, в черговий раз, просимо найближчим часом сплатити борг за теплопостачання, адже кожна сплачена вами гривня – це крок до початку опалювального періоду у місті», – звертаються на підприємстві.

Нагадаємо, обласна державна адміністрація направила до Кіровоградської обласної прокуратури, управлінь СБУ та Національної поліції в області звернення щодо ситуації з централізованим опаленням у Світловодську.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.