Міськрада Кропивницького вже винна заступнику мера, який судиться з нею, понад півмільйона

Сума зростатиме, якщо рішення не виконуватимуть

2038
кількість переглядів
Олександр Грабенко. Фото прес-служби міськради Кропивницького

Апеляційний адміністративний суд залишив чинним рішення суду першої інстанції про поновлення Олександра Грабенка на посаді заступника міського голови Кропивницького.

Про це CBN повідомила адвокат Наталія Сюр, яка представляла інтереси Грабенка.

«Тепер місцева влада повинна виконувати рішення суду, яке має силу закону», – заявила вона.

За її словами, є встановлений порядок виконання рішення суду: міський голова своїм розпорядженням надає повноваження, забезпечує робоче місце та встановлює заробітну плату.

Наталія Сюр також наголосила, що «в рішенні суду передбачено виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу на суму більше 500 тисяч гривень. І ця сума буде зростати з кожним днем невиконання рішення суду».

Нагадаємо, Олександра Грабенка в листопаді 2018 року звільнили з посади заступника міського голови Кропивницького з формулюванням «за порушення присяги посадових осіб місцевого самоврядування».

Міський голова Андрій Райкович тоді заявляв, що матеріали щодо діяльності Грабенка на посаді заступника міського голови передадуть до правоохоронних органів.

У липні 2019 року Кіровоградський окружний адмінсуд ухвалив поновити Грабенка на посаді заступника міського голови Кропивницького і виплатити йому 380 тисяч гривень як зарплату за час вимушеного прогулу з 7 листопада 2018 року по 15 липня 2019-го.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.