У Кропивницькому посвятили в курсанти вихованців «Цитаделі» (ФОТО)

Обітницю на вірність України дали більше 40 вихованців

1114
кількість переглядів

У Кропивницькому посвятили у курсанти вихованців Центру національно-патріотичного та військово-спортивного виховання молоді «Цитадель», передає кореспондент CBN.

Захід провели з нагоди вшанування Дня Гідності та свободи.

Обітницю на вірність України дали більше 40 вихованців. Вони дали клятву жити, вчитися і працювати на користь українському народу, свято берегти та продовжувати традиції, пам’ятати та шанувати героїв, що поклали життя за територіальну цілісність та незалежність держави, виховувати та плекати в собі гідність і свободу громадянина та патріота, захищати батьківщину та ніколи не зраждувати українському народові.

У Центрі займається більше 120 дітей. Тренування націлені на покращення не тільки фізичного, але й патріотичного, інтелектуального рівня вихованців. Працюють секції з хортингу, військово-спортивного хортингу, силової та стрілецької підготовки, жіночої самооборони і тактичної медицини.

Підтримують Центр міське управління молоді та спорту, громадські організації, Федерація військово-спортивного хортингу України.

Під час посвяти курсатни отримали медалі, які вибороли на відкритих змаганнях з хортингу пам’яті героя АТО Сергія Хрипунова.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.