АТОвці Кіровоградщини написали листа Зеленському з приводу вбивства Шеремета

Під зверненням стоять близько 20 підписів

0
913
кількість переглядів

Павло Шеремет – білоруський, російський та український журналіст. Загинув вранці 20 липня 2016 року у центрі Києва у результаті підриву автомобіля, яким він керував. «Вікіпедія»

Представники громадських організацій учасників бойових дій на сході України з Кіровоградщини засудили форми і методи висвітлення арештів військових, ветеранів АТО/ООС та волонтерів, які відбуваються останнім часом.

АТОвці написали з цього приводу листа президенту Володимиру Зеленському, передає кореспондент CBN.

Під зверненням стоять підписи представників різноманітних громадських об’єднань.

Автори листа вимагають «чесного й неупередженого розслідування справ, що стосуються військових ветеранів та волонтерів».

Нагадаємо, слідство підозрює у вбивстві журналіста «Української правди» Павла Шеремета щонайменше п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків, відомих за позивними Буча та Пума.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.