Підозрюваного у загибелі кропивницьких спецпризначенців обміняють на полонених

29 липня 2014 року Микола Бутрименко «здав» бойовикам «ДНР» мiсце розташування українських спецпризначенцiв

1105
кількість переглядів
Микола Бутрименко. Фото: «Тексти»

Підозрюваного у причетності до загибелі спецпризначенців на Донбасі в 2014 році Миколу Бутрименка внесли до списку на обмін утримуваними особами між Києвом і непідконтрольними територіями Донбасу.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

26 грудня під час підготовчого засідання Оріхівський районний суд Запорізької області, що повторно слухає справу Бутрименка, за клопотанням прокуратури змінив запобіжний захід з тримання під вартою на особисте зобов’язання.

«Це клопотання було обґрунтоване тим, що учасники Тристоронньої контактної групи з обміну полонених на виконання Мінських угод і домовленостей у “нормандському форматі” про “обмін всіх на всіх” досягли домовленості про включення Бутрименка у список на обмін», – сказала адвокат потерпілих Олена Яркіна.

Нагадаємо, у вересні Апеляційний суд Запорізької області постановив повернути справу на розгляд до суду першої інстанції.

29 липня 2014 року Микола Бутрименко «здав» бойовикам «ДНР» мiсце розташування українських спецпризначенцiв, внаслiдок чого їх розстрiляли.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.