У Кропивницькому СІЗО скасували особливий режим

Особливий режим у слідчому ізоляторі запровадили для стабілізації ситуації

1555
кількість переглядів

Особливий режим у Кропивницькому слідчому ізоляторі скасували 16 січня.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це кореспонденту CBN повідомив регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Олег Кошовий.

Тривав особливий режим з 18 грудня. Рішення про його припинення прийняли відповідно наказу Південного міжрегіонального управління виконання покарань та пробації.

«Наразі зняті обмеження, які вводилися щодо ув’язнених. Зокрема, дозволені посилки, передачі їм. Ув’язнених за дозволом можуть відвідувати близькі родичі. Раніше за втручання уповноваженого відновили право на допуск захисників», – сказав Олег Кошовий.

Нагадаємо, 17 грудня один із арештантів побив у СІЗО жінку-психолога та закликав до непокори інших. Під час придушення бунту група швидкого реагування застосувала до ув’язнених спецзасоби. Тілесні ушкодження отримали понад 80 людей. Особливий режим у слідчому ізоляторі запровадили для стабілізації ситуації.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.