Керівник ТОВ, робітник якого впав з будівлі суду в Кропивницькому, – екс-директорка «Теплоенергетика»

Також Тетяна Соколенко була членом правління ВАТ «Кіровоградгаз»

3558
кількість переглядів
Тетяна Соколенко. Фото прес-служби міськради Кропивницького

Керівник ТОВ «Новий будівельний стандарт» Тетяна Соколенко – колишня директорка КП «Теплоенергетик».

Про це CBN повідомило джерело у правоохоронних органах.

У 2014 році Тетяна Соколенко виконувала обов’язки начальника головного управління Міністерства доходів і зборів (нині не існує, об’єднувало у собі митну та податкову служби) у Кіровоградській області. Потім очолила комунальне підприємство «Теплоенергетик», звідки звільнилася у червні 2017-го.

Під час її роботи в «Теплоенергетику» повідомлялося про скандали між керівництвом підприємства та його працівниками, затримки заробітної плати тощо.

Також Тетяна Соколенко була членом правління ВАТ «Кіровоградгаз», керувала ТОВ «Екостайл».

Нагадаємо, 28 січня у Кропивницькому з даху будівлі, де розміщується Ленінський районний суд, впав робітник. Нині чоловік знаходиться в обласній лікарні, його стан тяжкий.

За даними прокуратури, «правоохоронцi повiдомили про пiдозру керiвнику пiдрядної органiзацiї у порушеннi правил безпеки пiд час виконання робiт з пiдвищеною небезпекою, що призвели до травмування робiтника».

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.