Спецінспекція Кропивницького прокоментувала скандальне будівництво у спальному мікрорайоні

Ми продовжимо стежити за історією

4525
кількість переглядів
Андрій Максюта

Спеціалізована інспекція міськради Кропивницького видала документи Роману Сидорову на земляні роботи на вулиці Космонавта Попова, бо не мала підстав не видавати їх.

Про це у коментарі CBN заявив начальник спецінспекції Андрій Максюта.

«”Спецінспекція видала дозвіл на земляні роботи Сидорову” – так, видали, адже не мали підстав не видавати. У Сидорова всі документи (власність на землю, проект, технічні умови, погодження служб), які є підставою видачі дозволу, документи оформлені належним чином і подані у відповідності до вимог чинного законодавства», – сказав він.

Максюта також наголосив, що депутат міськради Віталій Бєлов, який повідомив про можливу вирубку дерев на місці проведення земляних робіт, сам будується з порушеннями: «Зараз він встановив павільйони без документів на вулиці Полтавській».

Нагадаємо, депутат міськради Віталій Бєлов заявив, що на вулиці Космонавта Попова в обласному центрі підприємець планує знищити зелені насадження.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.