На зустрiч iз жителями Кiровоградщини нардеп Брагар так i не приїхав

За результатами віче направлять звернення до уряду

2014
кількість переглядів

На зустрiч iз жителями Аджамки скандальний нардеп Євген Брагар так i не приїхав, хоча селяни чекали народного обранця вiд самого ранку, передає кореспондент CBN.

У сiльському будинку культури вони провели вiче, пiд час якого напрацювали кiлька вимог до керiвництва держави. Люди вважають за необхiдне вiдмiнити платiжки за транспортування газу, зменшити тарифи, розкодувати українськi канали i вiдкласти ринок землi. Пропозицiї жителi села пiдтримали одноголосно.

За результатами вiче направлять звернення до уряду.

Нагадаємо, до студiї телеканалу «112», де в прямому ефiрi був нардеп вiд «Слуги народу» Євгенiй Брагар, зателефонувала Любов Павлiвна з Аджамки i запитала, як їй прожити на пенсiю у 2 тисячi гривень, якщо газ такий дорогий. «Якщо собака елiтної породи – вона може його продати», – сказав народний обранець.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.