У Новоукраїнці відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

1043
кількість переглядів

У Новоукраїнці розпочав роботу проект «Інклюзивно-ресурсний центр» у рамках стратегічних пріоритетів програми DOBRE.

Центр відкрили вчора, 13 лютого, під час робочого візиту голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня в Новоукраїнський район, повідомили CBN у прес-службі облдержадміністрації.

«Візит у Новоукраїнську ОТГ одразу дав відчути, наскільки люди тут піклуються одне про одного. Це один із успішних прикладів роботи в напрямі децентралізації. Не всі громади мають честь переймати світовий досвід. Тож особливо приємно, що партнери з програми DOBRE допомагають нашій області ефективніше розвиватись», – сказав Андрій Балонь.

Метою створення інклюзивно-ресурсного центру є надання якісної психологічно-педагогічної допомоги дітям із особливими освітніми потребами. Паралельно методичну допомогу й консультацію фахівців мають можливості отримати батьки.

Як відзначив керівник програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» Беррі Джозеф Рід, проект вдалося реалізувати, оскільки жителі Новоукраїнської ОТГ точно знали, до чого саме вони прагнуть. Коли громадяни мають можливість втілювати в життя власні задуми та плани, це свідчить про ефективність громади.

Створення інклюзивно-ресурсного центру забезпечує надання рівного доступу до освітніх послуг дітям із проблемами опорно-рухового апарату.

За період реалізації проекту за кошти місцевого бюджету відремонтували приміщення; облаштували туалет з урахуванням потреб дітей, які мають проблеми опорно-рухового апарату; встановили спеціальний підйомник з першого на другий поверх; замінили вхідні двері та вікна; частково забезпечили центр меблями та технікою. За кошти програми DOBRE в закладі з’явилися спеціальний похилий ліфт та нове обладнання.

«Це не перший проект, який вдалося реалізувати Новоукраїнській громаді. Щира подяка обласній владі за надання субвенцій для розвитку інклюзивної сфери. У планах – будівництво парку в центральній частині міста», – резюмував Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.