Кіровоградську обласну філармонію може очолити хореограф Ігор Спінул

3580
кількість переглядів

Посаду директора Кіровоградської обласної філармонії може обійняти художній керівник народного ансамблю бального танцю «Конвалія» Ігор Спінул.

Таку інформацію CBN отримало з власних джерел та звернулося до Ігоря Спінула.

Він зазначив: «Готовий [зайняти цю посаду], цікаво, хочу працювати і не відмовлюсь від цієї пропозиції» і запевнив, що плани є, але поділиться він ними пізніше.

Ігор Спінул зазначив, що він виріс у танцювальному ансамблі «Конвалія», якому в цьому році виповниться 50 років. Але зараз для нього це більше хобі. І якщо він піде працювати в філармонію, «там залишиться дружина керувати».

На запитання, чи стане його робота на посаді керівника революцією в діяльності філармонії, Ігор Спінул відповів: «Революції ніякої не буде. Еволюція буде».

Ігор Спінул – заслужений працівник культури України, президент Ради Української танцювальної асоціації в Кіровоградській області, доцент.

Нагадаємо, 35 років обласну філармонію очолював Заслужений працівник культури України Микола Кравченко. Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко звільнив його з посади на підставі закінчення 17 лютого 2020 року терміну дії контракту. Проте, як заявив Микола Кравченко, це було зроблено з порушеннями, адже за два місяці до цієї дати не оголосили новий конкурс на зайняття посади керівника філармонії.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.