СБУ провела бесіду з жителем Кіровоградщини, який поширив фейк про коронавірус у соцмережі

1266
кількість переглядів

Працівники Служби безпеки України провели профілактичну бесіду з жителем Кіровоградщини, який поширив у соціальній мережі неправдиву інформацію про коронавірус.

Про це CBN повідомив перший заступник начальника УСБУ в області Вадим Довженець.

«Загалом по Україні в різних областях СБУ спільно з Нацполіцією виявила вже вісім осіб, що розповсюджували фейки про коронавірус, яких притягнуто до адміністративної відповідальності. Зокрема, в нашій області таких правопорушень не виявлено, але співробітниками управління вже проведено бесіду з користувачем соцмережі щодо розповсюдження ним інформації про нібито госпіталізацію до лікарні у Кропивницькому чоловіка з підозрою на коронавірус», – сказав він.

Довженець також нагадав, що, «відповідно до статті 173-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, поширення неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку, тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням 20% заробітку».

Все про коронавiрус можна прочитати за посиланням.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.