Адміністрація кропивницького СІЗО підтвердила, що в’язень захворів на коронавірус

672
кількість переглядів

13 квітня до Кропивницького слідчого ізолятору доставили ув’язненого, якому провели медичний огляд, температурний скринінг та санітарну обробку, але симптомів не виявили.

Про це йдеться на сторінці Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Мін’юсту у Facebook, передає кореспондент CBN.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заступник начальника виправної колонії в Кропивницькому захворів на коронавірус

В установі запевняють, що скарг на стан здоров’я від ув’язненого не надходило, він був поміщений у спеціальну карантинну камеру.

24 квітня обласний лабораторний центр повідомив про те, що ув’язнений є контактною особою і може бути хворий на коронавірусну інфекцію. Чоловіка ізолювали до окремої камери медичної частини та відібрали матеріали для проведення ПЛР-тестування. 27 квітня 2020 року надійшла відповідь про позитивний результат.

У слідчому ізоляторі провели медичний огляд контактних осіб, припинили всі переміщення по установі, провели додаткову дезінфекцію території установи та камери, в якій перебував ув’язнений, за особами, які були в контакті, встановили динамічне спостереження, забезпечили їхній щоденний скринінг та кварцували корпусне відділення.

Нагадаємо, про хворого на коронавірус в’язня кропивницького СІЗО вчора, 27 квітня, повідомив «Цензор.НЕТ» з посиланням на власні джерела.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.