Ексголовний дорожник Кіровоградщини хоче поновитися на посаді через суд

1345
кількість переглядів
Олексій Царенко - на фото зліва

Олексій Царенко, який до травня цього року керував обласною Службою автодоріг (САД), оскаржує своє звільнення та дисциплінарне стягнення.

Про це повідомляє «Центр медіарозслідувань “Прозоро”» із посиланням на ухвалу Голосіївського районного суду Києва від 12 травня.

Колишній посадовець позивається до Державного підприємства автомобільних доріг України, САД у Кіровоградській області. Він вимагає визнати незаконним та скасувати наказ про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Підготовче засідання призначили на 28 липня.

Окрім цього, Царенко подав позов до Державного агентства автомобільних доріг України про визнання незаконним та скасування дисциплінарного стягнення.

Нагадаємо, у грудні 2019 року начальник відділу експлуатації доріг «Укравтодору» Олег Федоренко представив колективу Служби автомобільних доріг Кіровоградщини нового виконуючого обов’язки начальника – Олексія Царенка.

З жовтня 2016 року САД очолював Вадим Коюденко. Його звільнили наказом Державного агентства автомобільних доріг України з посади 6 грудня 2019 року.

8 квітня новим в. о. начальника Служби автомобільних доріг (САД) в Кіровоградській області призначили Ігоря Вишневського.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.