«СхідГЗК» опинився на межі закриття

3192
кількість переглядів

Шахтарі державного підприємства «СхідГЗК» готові до рішучих дій.

Про це CBN розповів голова профспілки Інгульської шахти Михайло Мельник.

«Ми звернулися до влади через невиплату заробітної плати, невиконання ДП НАЕК “Енергоатом” графіку платежів за вироблений ураново-оксидний концентрат. На початок липня заборгованість складає 395 мільйонів гривень, а з липнем ця сума зросте до 689 мільйонів», – розповів профспілковий лідер.

За його словами, через несвоєчасне надходження коштів люди не можуть отримати заробітну плату, підприємство не може розрахуватися з постачальниками та виділяти гроші на охорону праці.

«Якщо не будуть перераховуватись кошти, ми будемо вимушені закрити підприємство, тому що не зможемо надалі виконувати вимоги охорони праці та промислової санітарії, в тому числі забезпечити спеціальним харчуванням гірників», – пояснив Михайло Мельник.

Профспілки шахт написали листи до Офісу президента Володимира Зеленського, міністра енергетики України Ольги Буславець, в. о. президента ДП НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна.

Обласна рада підтримала вимоги шахтарів: голова облради Олександр Чорноіваненко від імені депутатів відправив електронні листи в Офіс президента, міністерство та «Енергоатом».

«Якщо в найближчі дні не будуть вирішені проблеми, ми залишаємо за собою право проводити акції, їхати до Києва», – додав Михайло Мельник.

Нагадаємо, представники «СхідГЗК» звернулися до влади через критичну ситуацію на підприємстві

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.