У Кропивницькому АТОвці пояснили «сєпару» все про «громадянську війну» на Донбасі (ФОТО)

16867
кількість переглядів
Анатолій Гольберг

Сьогодні, 4 серпня, за погодженням з керівництвом футбольного клубу «Зірка» ветерани війни з Росією поспілкувалися з директором спортивних споруд стадіону «Зірка» Анатолієм Гольбергом, який розповідав журналістці CBN про «громадянську війну на Донбасі».

Результатом бесіди стало вибачення Анатолія Гольберга перед ветеранами та всіма, кого образили його слова, передає кореспондент CBN.

У зустрічі взяли участь ветерани, чинні військовослужбовці та волонтери. Розмова тривала більше години у спокійній обстановці.

У своє виправдання співробітник клубу пояснив, що ніколи не цікавився новинами та шкодує про свої слова, які сказав не подумавши.

Нагадаємо, знімальна група телеканалу «Вітер» проводила 29 липня бліц-опитування з нагоди відзначення Дня Сил спеціальних операцій та випадково натрапила на сепаратиста. Ним виявився директор спортивних споруд стадіону «Зірка» Анатолій Гольберг.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.