Шахраї на Кіровоградщині вкрали частину грошей, які збирали для постраждалої від вибуху родини

1597
кількість переглядів

Під виглядом мецената шахраї втерлися у довіру до родички сім’ї Світлани Гуцул, яка збирала гроші, та вкрали з картки 8 тисяч гривень.

Про це журналісту CBN розповіла сама Світлана Гуцул.

Спочатку шахраї зв’язалися зі Світланою у соціальній мережі та запропонували значну суму допомоги. Потім, під виглядом необхідної для переказу інформації, дізналися реквізити картки. І відразу після цього зняли з неї гроші. Дзвінок у банк від Світлани призвів до блокування картки, але коштів на ній уже не було. Акаунт у Фейсбуці видалений, телефон, з якого дзвонили шахраї, відключений.

На сьогодні родина Мельників потребує допомоги, адже постраждали всі члени родини. Вікторія Мельник отримала опіки четвертого ступеня, її дворічний син Ярослав – четвертого-п’ятого ступенів. Батько Олександр має опік обличчя, а їхня 7-річна донька Софія – множинні забої.

Допомогу ви можете надіслати за номерами карток:

5168 7573 6756 1653 ПриватБанк Олександр Мельник;

5167 8020 0266 1814 ОщадБанк Ігор Гуцул.

Нагадаємо, у селі Білопілля Новгородківського району під час вибуху будинку постраждала сім’я.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.