Шахраї на Кіровоградщині вкрали частину грошей, які збирали для постраждалої від вибуху родини

1773
кількість переглядів

Під виглядом мецената шахраї втерлися у довіру до родички сім’ї Світлани Гуцул, яка збирала гроші, та вкрали з картки 8 тисяч гривень.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це журналісту CBN розповіла сама Світлана Гуцул.

Спочатку шахраї зв’язалися зі Світланою у соціальній мережі та запропонували значну суму допомоги. Потім, під виглядом необхідної для переказу інформації, дізналися реквізити картки. І відразу після цього зняли з неї гроші. Дзвінок у банк від Світлани призвів до блокування картки, але коштів на ній уже не було. Акаунт у Фейсбуці видалений, телефон, з якого дзвонили шахраї, відключений.

На сьогодні родина Мельників потребує допомоги, адже постраждали всі члени родини. Вікторія Мельник отримала опіки четвертого ступеня, її дворічний син Ярослав – четвертого-п’ятого ступенів. Батько Олександр має опік обличчя, а їхня 7-річна донька Софія – множинні забої.

Допомогу ви можете надіслати за номерами карток:

5168 7573 6756 1653 ПриватБанк Олександр Мельник;

5167 8020 0266 1814 ОщадБанк Ігор Гуцул.

Нагадаємо, у селі Білопілля Новгородківського району під час вибуху будинку постраждала сім’я.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.