Кропивничанка, яку звинувачують у смерті доньки, не визнає свою вину четвертий рік

2699
кількість переглядів
суд
Суд заборонив фотографувати обвинувачену

Кропивничанка Олена Добродій, яку звинувачують у вбивстві її 12-річної доньки, не визнає свою вину.

Про це вона заявила на дебатах в Кропивницькому апеляційному суді сьогодні, 18 березня, передає кореспондент CBN.

«Як би там не було – хвора я чи ні, але шкоди своїй дитині я ніколи не заподію. За три роки моєї вини як такої не доведено», – сказала Олена Добродій.

Нагадаємо, близько 10:00 8 грудня 2017 року 12-річна кропивничанка Катерина Добродій пішла нібито в школу з дому на вулиці Івана Богуна, 159 (Стара Балашівка), і не повернулася.

12 грудня поліцейські знайшли тіло Каті біля бази відпочинку «Рожевий слон» в Обознівці Кіровоградського району. Як повідомили згодом у поліції – зі слідами насильницької смерті, понад 70 ран. Правоохоронці порушили провадження за фактом умисного вбивства.

У злочині зізналася мати дівчинки. 13 грудня Олені Добродій офіційно оголосили про підозру.

У квітні 2018 року справу Олени Добродій направили до суду. Процесуальний керівник у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства дівчинки затвердив клопотання про застосування щодо жінки примусових заходів медичного характеру.

13 лютого 2019 року Кіровський районний суд Кропивницького ухвалив застосувати до Олени Добродій примусове лікування.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.