У кропивницькій бібліотеці діти розписували екоторби, робили закладки та моделювали у 3D-просторі (фото)

499
кількість переглядів
бібліотека, дитина

У День захисту дітей, 1 червня, до головної книгозбірні області – бібліотеки імені Чижевського – завітали хлопці та дівчата з дитячих будинків сімейного типу зі своїми мамами Юлією Холодовською та Анжелою Діордіца, передає кореспондент CBN.

З екскурсією вони відвідали всі відділи бібліотеки, де складали пазли, малювали на інтерактивних дошках, взяли участь у майстер-класах з 3D-моделювання, розпису екоторб та флористики, де наймолодші дітки створювали книжкові закладки з сухоцвіту. А потім грали в рухливі ігри з Xbox Kinect Sensor.

Проєкт «Наші діти» став можливим завдяки співпраці бібліотеки та ГО «Православна просвіта».

Сподобалося і дітям, і їхнім мамам. «Ми дуже задоволені. Будемо ще ділитися враженнями. Діти дізнались, що в бібліотеці можна не тільки читати. Тут дуже багато всього», – розповіла Юлія Холодовська.

На згадку про цей день у дітей залишаться власноруч створені брелоки, закладки та екоторбинки, а родини отримали мікрохвильові печі від громадської організації.

Нагадаємо, що для нового дитячого будинку сімейного типу, де виховуються десять діток, міська влада Кропивницького придбала житло.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.