Кропивницькі депутати мають прийняти бюджет-2022 та кілька важливих програм

761
кількість переглядів

У четвер, 16 грудня, депутати міськради зберуться на чергову сесію, основним питанням стане бюджет на 2022 рік.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Крім цього, обранці мають прийняти ще кілька важливих для життя міста рішень, інформує CBN.

Бюджет

Кошторис Кропивницького на наступний рік складає 2 млрд 733 млн гривень. На освіту з цих коштів піде майже 1,5 млрд грн. Це більше половини видатків кошторису.
У тому числі на охорону здоров’я планують витратити 101,8 млн грн, соціальні захист

і забезпечення — 191,1 млн грн, житлово-комунальне та дорожнє господарство — 349 млн, будівництво та інвестиційні проєкти — 77,1 млн, культуру — 101,8 млн, спорт — 37 млн.

Пасажирський транспорт

Депутати міськради мають прийняти Програму розвитку міського пасажирського транспорту та зв’язку у Кропивницькому на 2021-2024 роки. Передбачається, що її виконання допоможе скоротити кількість транспортних засобів малого та особливо малого 12 класу. Це сприятиме розвантаженню окремих шляхів і транспортних сполучень.

Також завдяки програмі оновиться рухомий склад міського пасажирського транспорту. У той же час, депутати планують забезпечити перевезення пільгових категорій громадян, у тому числі до садово-городніх товариств. А протягом двох наступних років у Кропивницькому планують запровадити автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті загального користування. Тобто, невдовзі паперові квитки залишаться лише у спогадах.

Передбачається, що у маршрутках міста нарешті встановлять GPS-навігаційне обладнання. Також Програмою передбачено придбання автоматичної портальної мийки для авто- та електротранспорту.

Посилення виконкому

У разі прийняття проєкту рішення №920 виконавчий комітет міської ради Кропивницького отримає повноваження затверджувати тарифи на соціальні послуги, не виносячи їх на сесійне голосування.

Забудова Нового

Проєктом рішення «Про розроблення детального плану території в районі вулиці Металургів, смт Нове» передбачається старт забудови цього мікрорайону.

Відповідно до плану, територія, де нині розташовані городи жителів селища, призначена для садибної житлової забудови. Також у Новому має з’явитися ще одна торговельна зона. У той же час, планом передбачене створення рекреаційної зони активного відпочинку. Вона має з’явитися на території пришкільного парку.

Також під час засідання сесії депутати планують затвердити Програму цифрового розвитку на 2022-2024 роки, змінити Програму соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення тощо та прийняти більше 10 «земельних» питань.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.