«Інгулець» вийшов до чвертьфіналу Кубку України

Перегляди: 1032

У матчі 1/8 Кубку України петрівський «Інгулець» сьогодні, 30 жовтня, на своєму полі приймав представника Прем’єр-Ліги – СК «Дніпро-1» і виграв 2:1.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

У попередньому раунді петрівчани у серії пенальті пройшли ще одного представника еліти – львівські «Карпати».

У сьогоднішньому матчі в середині першого тайму «Інгулець» вийшов уперед у рахунку після голу Олександра Акименка. Дніпрянам вдалося перехопити ініціативу й відігратися. Після кутового м’яч у ворота Романа Льопки головою спрямував Станіслав Куліш. Перший тайм завершився внічию – 1:1.

У другому таймі в штрафному майданчику суперники порушили правила проти Акименка. Сам же Олександр впевнено реалізував пенальті – 2:1.

Чвертьфінальні матчі відбудуться вже наступного року.

Нагадаємо, у минулому розіграшу Кубку України петрівський «Інгулець» дійшов до фіналу, де поступився донецькому «Шахтарю».