Гайворонська громада попрощалась із загиблим військовим (фото)

Перегляди: 2670

Учора, 1 січня, Гайворонська громада провела в останню путь Руслана Кацана, який загинув на війні з росією.

Про це повідомляє Гайворонська міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Руслан народився 22 березня 1989 року. З 1996 по 2006 рік навчався в Загальноосвітній школі №3. Проходив строкову службу в 169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого.

У 2009 році продовжив навчання в Головне управління МВС міста Києва, де залишився працювати в патрульній службі. Згодом переїхав до Одеси, був працівником служби охорони.

З 2015 по 2017 рік брав участь в АТО, за що отримав відзнаки «Учасник АТО» та «Ветеран війни. Учасник бойових дій».

На початку повномасштабного вторгнення служив на блокпосту в рідному місті, згодом Руслана призвали до лав 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Брав участь в обороні Чернігова, потім його перенаправили на Херсонський напрямок. Після того, як його підрозділ розбили окупанти, чоловік продовжив воювати у складі 41-го окремого мотопіхотного батальйону.

Служив на посаді командира відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувального взводу.

Як повідомляло CBN, Руслан загинув 26 грудня 2023 року в районі населеного пункту Куп’янськ Харківської області. У нього зашились батьки.

[caption id="attachment_175030" align="alignnone" width="640"] Фото: Гайворонська міська рада[/caption]