Двох борсуків врятували з колодязя у Кропивницькому (фото)
У Кропивницькому допомогли двом борсукам, які опинилися у покинутому колодязі та не могли самостійно вибратися назовні.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Кіровоградській області.
Тварин виявили працівники водного господарства під час обстеження комунікаційних систем. З'ясувалося, що у недіючому колодязі перебували два борсуки, серед яких вагітна самка. На допомогу викликали рятувальників. До операції також долучилися фахівці реабілітаційного центру для тварин.
За оцінкою зооволонтерів, тварини були знесилені та мали ознаки зневоднення. Ймовірно, вони провели у пастці кілька днів. Рятувальники дістали борсуків із колодязя та передали спеціалістам для огляду. Після цього тварин напоїли, нагодували й переконалися, що їхньому здоров'ю нічого не загрожує. Згодом борсуків повернули у природу.
Як повідомляло CBN, під час зимового паводку понад 300 тварин врятували із затопленого притулку «Бім» у Кропивницькому.