На Лелеківці у Кропивницькому встановили понад 100 контейнерів для сміття
У мікрорайоні Лелеківка в Кропивницькому встановили 105 контейнерів для побутових відходів.
Про це повідомляє Екостайл у Facebook.
Протягом 27 і 28 квітня компанія Екостайл встановила 105 контейнерів для змішаних побутових відходів у приватному секторі Лелеківки. Тепер сміття звідти вивозитимуть через день. Контейнери вже є у шести мікрорайонах Кропивницького зокрема на Озерній Балці, Новоолексіївці, у центрі, на Балашівці, Старій Балашівці та Лелеківці. Загалом у приватному секторі поставили понад 600 контейнерів.
Мешканцям нагадують, що ці контейнери призначені лише для звичайних побутових відходів. Будівельне сміття та великогабаритні речі потрібно залишати у визначених старих місцях збору, а не біля контейнерів. Такі відходи вивозять окремо: ремонтні раз на місяць, великогабаритні двічі на місяць.
На 2026 рік планують встановити 1073 контейнерів, що дозволить охопити близько 70% точок збору сміття у приватному секторі.
Як повідомляло CBN, депутати Кропивницької міської ради проголосували за відхилення пропозиції щодо скасування підвищених тарифів на вивезення сміття.