SOleks - віза для українців до Китаю

Перегляди: 66

Типи віз для громадян України

Китайська віза українцям потрібна, але на даний момент на території України Китайські консульства не приймають іноземних осіб, українським громадянам слід звернутися до закордонних установ КНР або звернутися до перевірених компаній на території України. У ситуації, що склалася, віза в китай для українців 2025 року може залежати від низки факторів. Давайте розглянемо, які візи можуть отримати українські громадяни для поїздки до Китаю:

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

  • Туристична віза (L-Віза) - для туристичних поїздок, візит до друзів чи родичів. Така віза видається на 30-90 днів.
  • Транзитна віза (M-Віза) - вона призначена українцям, які виїжджають з діловими цілями (переговори, конференції, виставки)
  • Студентська віза (X-Віза) - необхідна українським студентам у Китаї. Вони бувають двох видів: X1 (довгострокова) та X2 (короткострокова)
  • Робоча віза (Z-Віза) - коли українці їдуть до Китаю на роботу, їм потрібна робоча віза.
  • Транзитна віза (G-Віза) - коли громадянин України їде за кордон через територію Китаю, йому видається транзитна віза.
  • Гуманітарна віза (Q-Віза) - видається для возз'єднання сім'ї та особам, які відвідують Китай з гуманітарних причин

Загальні вимоги отримання візи до Китаю.

З правильною підготовкою документів на оформлення візи стає простішим. Ось основні вимоги яких слід дотримуватися:

1. Заповнена анкета - Перед поданням заяви необхідно заповнити анкету на китайську візу. Зразок можна знайти на офіційному сайті консульства

2. Фотографія - 4,5 х3, 5 2 шт. на білому тлі

3. Паспорт - дія паспорта шість місяців до передбачуваної дати виїзду з Китаю та мати мінімум 2 порожні сторінки для візи

4. Документи, що підтверджують мету поїздки - Туристична віза (бронь готелю, маршрут поїздки та квитки), Ділова віза (запрошення від китайської компанії), Студентська віза (лист про зарахування від навчального закладу), Робоча віза (договір про працевлаштування та запрошення від роботодавця в Китаї)

5. Підтвердження фінансової спроможності - необхідний документ, що підтверджує наявність коштів на покриття витрат у Китаї (банківський рахунок або довідка з місця роботи)

6. Медична страховка - для деяких типів віз необхідна медична страховка, що діє на території Китаю.

7. Інші документи - Залежно від типу візи можуть знадобитися додаткові документи (дипломи, запрошення, довідка з роботи, анкети та ін.)

Процес отримання візи до Китаю для українців у 2025 році може бути складним, який вимагає уважності.