Як підготуватися до зимових свят
Грудень — це улюблений місяць для багатьох людей. Дорослі та діти чекають на нього з нетерпінням, адже це час святкової магії. Все навкруги сяє, мерехтить, у супермаркетах грають різдвяні мелодії, на полицях з’являються новорічні прикраси. Підготовка до святкування — це теж частина атмосфери. Хоча іноді процес планування може видаватися божевільним, адже треба багато чого встигнути. На щастя, новорічні товари є в наявності в магазинах вже з кінця листопада. А отже, почати підготовку можна якомога раніше, аби уникнути стресу напередодні свят.
Як спланувати ідеальне свято
Передсвяткова метушня може створювати додаткове навантаження. Аби запобігти напруженню, зіпсованому настрою, варто скласти план підготовки, який допоможе не забути нічого, провести свята весело, з задоволенням. Ось декілька основних пунктів, які варті твоєї уваги:
- Розпланувати зустрічі. Зимові свята — це момент для спілкування з родиною, друзями, близькими. Краще обговорити завчасно час та місце зустрічі.
- Скласти список людей, яких потрібно привітати. Аби не зіпсувати свята рідним, варто продумати, подарунки для кожного завчасно.
- Визначити бюджет. Підготовка вечірки, придбання презентів, декорування оселі — все це потребує грошей. Важливо розпланувати обмеження фінансових витрат для кожного пункту, аби не залишитися в боргах після свят.
- Купити ялинку. Любиш запах свіжої хвої справжньої лісної красуні чи надаєш перевагу практичності штучного дерева? Варто подумати, який варіант найкращий, вибрати, поки є ялинки в асортименті.
- Визначитися з сервіруванням столу. Для найбільших поціновувачів Різдва виробники пропонують стильний посуд із тематичними орнаментами. Він зробить стіл ще урочистішим.
- Подумати, який має бути святковий декор. Потрібно визначитися з колірними рішеннями, ялинковими іграшками (кульки, стрічки чи намиста), використанням гірлянд, з освітленням тощо. Варто продумати стиль оздоблення, придбати необхідні новорічні прикраси завчасно.
У кожній сім’ї свої традиції та особливості святкування. Створюючи план, варто врахувати звички, вподобання членів родини. Головне — у метушні підготовки знайти час для близьких, адже сенс зимових свят — не в ялинці й подарунках, а у єднанні з рідними.
Як створити святковий настрій
Різдво та Новий рік — це наймасштабніші свята, яка відзначаються майже у всьому світі. Найцінніше в цих моментах — це атмосфера родинного тепла, затишку, радості. Але життя не завжди райдужне, іноді взагалі немає настрою, попри урочисті моменти. Ось декілька порад, які допоможуть створити святкову атмосферу:
- прикрасити дім — повісити гірлянди, віночки, оздобити ялинку тощо. Роби так, як підказує серце та власні вподобання. Процес декорування, особливо під різдвяні хіти, — це частина святкового настрою;
- запалити свічки. Для когось Новий рік асоціюється з ароматом ванілі та імбирного печива, для інших — з запахом хвої. Знайди свій ідеальний варіант для святкового настрою;
- подивитися різдвяні фільми. Старе добре кіно про Кевіна, який залишився «Сам удома», чи про Аманду та Айріс, які знайшли кохання у «Відпустці за обміном», нагадають про магію Різдва;
- придбати собі подарунок. Презенти не обов’язково купувати тільки для інших. Порадувати себе бажаною річчю — це хороший варіант для підняття настрою.
Нарешті, можна спекти імбирного печива, заварити какао та провести затишний вечір наодинці чи з найближчими людьми. Новий рік — це свято надії, сподівання на краще майбутнє.