З полону повернулися ще двоє військових із Кіровоградщини
Під час 76-го обміну військовополоненими з російської неволі повернулися ще двоє захисників із Кіровоградської області - Станіслав Каліначенко з Олександрії та Микола Малецький з Устинівщини.
Про повернення Станіслава Каліначенка Суспільному повідомила його мати Наталія. За її словами, військовослужбовець 36 окремої бригади морської піхоти перебував у російському полоні понад чотири роки. Нині йому 27 років.

Станіслав Каліначенко
Про звільнення Миколи Малецького повідомили на фейсбук-сторінці села Брусівка Устинівської громади. Захисник перебував у полоні з 2022 року.
Микола Малецький
Як повідомляло CBN, військовослужбовець Костянтин Пічкур із Новопразької громади повернувся з російського полону після понад чотирьох років неволі.
Загалом 26 червня звільнили 160 військових - всі були в полоні ще з 2022 року.