Обвинувачувана у вбивстві своєї доньки кропивничанка не заперечує проти примусового лікування

853
кількість переглядів

Олена Добродій, яку підозрюють у вбивстві її 12-річної доньки, не заперечує проти примусового лікування.

Про це вона заявила під час судового засідання сьогодні, 3 травня, передає кореспондент CBN.

Сторона обвинувачення заявила клопотання про застосування до Добродій примусового лікування з суворим режимом.

Обвинувачена сказала, що розуміє зміст клопотання. «Я погоджуюсь на лікування, але не з суворим режимом», – зазначила вона.

Захист, у свою чергу, наголосив, що Олена Добродій зараз перебуває у нормальному стані, пояснення давати буде, на лікування погоджується, розуміє, що треба лікуватися. При цьому вона обставин події не пам’ятає.

Нагадаємо, дванадцятирічна кропивничанка Катерина Добродій 8 грудня 2017 року нібито пішла до школи, однак там не з’явилася. Протягом цих днів дівчинку шукали поліція, військові та кілька десятків добровольців.

12 грудня тіло дівчинки знайшли неподалік бази відпочинку в Обознівці Кіровоградського району. Того ж дня за підозрою в умисному вбивстві затримали її матір Олену Добродій.

14 грудня Кіровський районний суд Кропивницького вирішив узяти підозрювану під варту строком на 60 діб без права внесення застави. Жінці загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне ув’язнення.

За клопотанням слідчого, рішенням Ленінського районного суду підозрювану направили до Одеського обласного медичного центру психологічного здоров’я з метою проведення судово-психіатричної експертизи. Наразі справу передали на розгляд до суду.

Троюрідна сестра Олени Добродій Ольга Синьова не вірить у те, що дитину вбила її матір.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.