Лікарку НІР, що назвала АТОшника з Кропивницького «вбивцею», виключили з комісії з етики

В інституті також наголосили, що Губареву не поновлювали на роботі

0
1127
views

Ганну Губареву виключили зі складу комісії з питань етики при Національному інституті раку (НІР).

Про це йдеться в офіційному повідомленні закладу, опублікованому на офіційному сайті.

«14 серпня 2018 р. після проведення засідання комісії з питань етики при Національному інституті раку за зверненням Колеснік О. О. (директорка – CBN) щодо виключення Губаревої Г. О. з комісії члени комісії прийняли рішення щодо її виключення з комісії», – сказано в заяві.

В інституті також наголосили, що Губареву не поновлювали на роботі, а інформація про це – вигадки журналістів. «УВАГА: Губареву Г. О. не відновлювали на посаду лікаря ні разу. Губарева Г. не була поновлена і не підвищувалась на роботі! Дана фраза є вигадкою та відвертим перекручуванням фактів», – пишуть автори звернення.

Керівництво НІР пояснило, що Губарева просто завершувала свою наукову роботу: «В зв’язку з тим що Губарева за час перебування на посаді старшого наукового співробітника виконувала наукову роботу, яку необхідно було завершити, на підставі клопотання керівника і заступника директора з наукової роботи з нею було укладено короткостроковий контракт на 1,5 місяця з 16 липня 2018 року з чітко обумовленими обов’язками, а саме – завершення фрагменту роботи. Вказаний трудовий контракт було припинено достроково 13 серпня 2018 року».

Нагадаємо, 6 червня CBN повідомив, що онкохворого спецпризначенця з Кропивницького Віталія Драгана відмовилися лікувати у Національному інституті раку в столиці. «Потрапив до пані Губаревої Ганни Олександрівни, кандидата медичних наук, яка спеціалізується саме на такому лікуванні, що мені потрібно. Зустріла вона мене “тепло”, аж у жар кинуло від слів: “Нікакіх тєбє льгот, потому что ти братскій народ убівал…”», – розповів Віталій.

Пізніше свої слова лікарка фактично підтвердила у розмові з кореспондентом CBN.

7 червня Національний інститут раку заявив, що готовий забезпечити Віталія всім необхідним. «Наразі у мобільному режимі провідні онкологи НІР аналізують історію хвороби пацієнта, щоб надати свої рекомендації щодо його подальшого лікування», – йшлося в офіційному повідомленні закладу.

Стосовно Ганни Губаревої почали службове розслідування, за результатами якого її звільнили.

13 серпня стало відомо, що її ввели до складу комісії з питань етики при НІР. У наказі, підписаному директоркою інституту Оленою Колеснік, чітко вказана посада Губаревої – старший науковий співробітник науково-дослідного відділення хіміотерапії солідних пухлин.

Після розголосу в ЗМІ Губареву знову звільнили.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.