АТОшника з Кропивницького, якого образили в інституті раку, безкоштовно лікуватимуть у Туреччині

Нагадаємо, 6 червня CBN повідомив, що онкохворого спецпризначенця з Кропивницького Віталія Драгана відмовилися лікувати у Національному інституті раку в столиці

2418
кількість переглядів
Віталій Драган, фото з Facebook

Сьогодні, 4 вересня, о 15:00 на Майдані Незалежності біля пам’ятника засновникам Києва відбудеться міні-брифінг для ЗМІ за участю Віталія Драгана.

Про це він розповів CBN.

У брифінгу також візьме участь директор київського представництва турецької клініки, керівництво якої погодилося надати Віталію повний курс лікування безкоштовно.

Нагадаємо, 6 червня CBN повідомив, що онкохворого спецпризначенця з Кропивницького Віталія Драгана відмовилися лікувати у Національному інституті раку в столиці. «Потрапив до пані Губаревої Ганни Олександрівни, кандидата медичних наук, яка спеціалізується саме на такому лікуванні, що мені потрібно. Зустріла вона мене “тепло”, аж у жар кинуло від слів: “Нікакіх тєбє льгот, потому что ти братскій народ убівал…”», – розповів Віталій.

Пізніше свої слова лікарка фактично підтвердила у розмові з кореспондентом CBN.

7 червня Національний інститут раку заявив, що готовий забезпечити Віталія всім необхідним. «Наразі у мобільному режимі провідні онкологи НІР аналізують історію хвороби пацієнта, щоб надати свої рекомендації щодо його подальшого лікування», – йшлося в офіційному повідомленні закладу.

Стосовно Ганни Губаревої почали службове розслідування, за результатами якого її звільнили.

13 серпня стало відомо, що її ввели до складу комісії з питань етики при НІР. У наказі, підписаному директоркою інституту Оленою Колеснік, чітко вказана посада Губаревої – старший науковий співробітник науково-дослідного відділення хіміотерапії солідних пухлин.

Після розголосу в ЗМІ контракт з Губаревою розірвали.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.