На Кіровоградщині вилучили майже півтори тонни фальсифікованого масла

Воно було виготовлене на 85% з рослинних жирів

310
кількість переглядів

Головне управління Держпродспоживслужби в області розглянуло звернення від споживача, який у магазині придбав масло «Селянське солодковершкове» з вмістом жиру 72,8%.

Про це CBN повідомили у прес-службі ГУ Держпродспоживслужби в області.

Масло торгової марки «Чутянка», ТОВ «Гранд-Молпродукт» (Полтавська область) продавали у мережевому магазині. Споживачеві не сподобалися смакові властивості масла, тому цей продукт направили до ДП «Черкасистандартметрологія» для випробувань.

За результатами дослідження встановили, що вміст немолочного стороннього жиру склав 85%, органолептичні показники не відповідають цьому виду продукції. Це дає підстави для висновку про фальсифікацію продукту, адже для його виготовлення замість жирів тваринного походження використали рослинні.

Згідно з рішенням Головного управління Держпродспоживслужби в області, всі залишки масла – 7175 упаковок (1435 кг) – вилучили з обігу. Щоб не допустити подальшу реалізацію фальсифікованого продукту, з його виробником розірвали угоду про постачання.

Покупцям радять дивитись на маркування і не купувати масло виробників, які наразі не здійснюють виробничої діяльності: ПВП «Молокозавод-Карпати», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозинський молочний завод» та ТОВ «Полтавамолпрод».

Нагадаємо, у жовтні на Кіровоградщині вже двічі вилучали підроблене вершкове масло. Один фальсифікат завезли з Дніпра, інший – підробка торгової марки з Кіровоградського району.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here