Мер Кропивницького про свого екс-заступника: «Він не може бути членом моєї команди»

1282
кількість переглядів
Олександр Грабенко. Фото прес-служби міськради Кропивницького

Колишній заступник міського голови Кропивницького Олександр Грабенко не може бути членом команди мера.

Про це міський голова обласного центру Андрій Райкович заявив у інтерв’ю «УЦ».

«Те, що Олександр Володимирович Грабенко не може бути членом команди Райковича, – однозначно. Я виявив елементи зловживання владою, маніпуляції, які множать на нуль авторитет міської ради, ту роботу, яку робить ця команда», – сказав він.

За словами Райковича, Грабенко провалив план надходження коштів за оренду землі.

«У місті є орендарі землі, це важлива складова його бюджету, – зазначив мер. – Так ось, план з надходження коштів від діяльності управління земельних ресурсів виконаний наполовину. З чого формувати бюджет, який усі хочуть розподіляти? 67 прострочених заяв на продовження договорів оренди землі були затримані чиновником Грабенком, якому ми надали право підпису, пролонгації цих договорів. Через незрозумілі причини. Бюджет від цього недоотримав близько 4 мільйонів гривень».

Нагадаємо, Олександра Грабенка звільнили з посади заступника міського голови Кропивницького з формулюванням «за порушення присяги посадових осіб місцевого самоврядування».

Андрій Райкович заявив, що матеріали щодо діяльності Олександра Грабенка на посаді заступника міського голови передадуть до правоохоронних органів.

Грабенко тим часом намагається поновитися на посаді через суд.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.