Голова Спілки журналістів назвав поведінку заступника голови Кіровоградської облради дикунською

Ігоря Степуру викликали до поліції

1037
кількість переглядів
Сергій Томіленко

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко зазначив, що в цивілізованому демократичному суспільстві погрози журналістам від політиків – дикунство.

Його коментар опублікували на офіційному сайті НСЖУ.

«Кожен має право на власну думку, з нею можна погоджуватися або ж бути категорично проти. Але свою позицію варто висловлювати в цивілізованій, коректній та толерантній формі, без погроз життю й здоров’ю журналістові. Спілка засуджує вороже ставлення до працівників ЗМІ та поділ журналістів на “своїх” та “поганих”, а також закликає до коректних дискусій, – сказав Сергій Томіленко. – Цькування журналістів за погляди, погрози убивством мають спричиняти миттєву реакцію правоохоронців».

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон заявив, що заступник голови Кіровоградської обласної ради «свободівець» Ігор Степура хоче його вбити.

Журналіст пояснив, що нещодавно давав інтерв’ю сайту «Політика», де відповів, у тому числі, й на запитання про роль Степана Бандери в українській історії. Гордон вважає, що нині не час для мовних та історичних суперечок.

Він зазначив, що різко проти його заяви щодо Бандери висловилася «свободівка» Ірина Фаріон.

Письменника Олеся Бузину, книгу якого «Вурдалак Тарас Шевченко» визнали такою, що розпалює міжнаціональну ворожнечу, вбили в Києві у квітні 2015 року. Вбивць не знайшли.

«За нею пише заступник голови Кіровоградської обласної ради, це офіційна особа. Ігор Степура. Моє фото у нього в фейсбуці й надпис: “Треба, щоби воно здохло. Слідом за Бузиною”, – розповів також Гордон. – Я хочу сказати, по-перше, цьому Степурі: “Ти мені не потрапляй на очі, я тобі кадик вирву, с… Ти кому сказав здохнути? Мені? Приїдь сюди і скажи це мені в очі, якщо сміливості вистачить. Це перше. Друге: завтра ж зранку я звернуся з офіційним листом до Генерального прокурора Юрію Луценка, до голови СБУ Василя Грицака, до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У цьому листі я детально викладу всі факти, які навів тут».

Ігор Степура повідомив CBN, що його вже викликали в поліцію.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.