Підозрюваного у вбивстві Діани Хріненко залишили за ґратами ще на два місяці

Суддя погодився із доводами прокурора

962
кількість переглядів

Ленінський районний суд Кропивницького сьогодні, 9 жовтня, продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою підозрюваному у вбивстві неповнолітньої Діани Хріненко, передає кореспондент CBN.

Вислухавши доводи обвинувачення та захисту, суддя погодився з прокурором Миколою Вдовиченком. Основними причинами продовження терміну перебування під вартою прокуратура вважає необхідність проведення додаткових експертиз.

Підозрюваний пробуде за ґратами ще 60 діб.

Нагадаємо, 16-річна жителька Суботців Діана Хріненко близько дев’ятої вечора 24 серпня 2018 року пішла в центр села на святкування Дня Незалежності й не повернулася.

26 березня 2019-го при проведенні польових робіт поблизу села Новополяна Знам’янського району виявили людські рештки. Три експертизи підтвердили, що вони належать Діані.

26 липня у Суботцях попрощалися з дівчиною.

Підозрюваного у вбивстві затримали в Польщі. 15 серпня суд обрав йому запобіжний захід – 60 діб тримання під вартою без права внесення застави.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.