Моряк з Кропивницького району, який повернувся з російського полону, побував у рідній школі (ФОТО)

Роман Мокряк і ще 23 українські моряки потрапили до російського полону під час проходу Керченської протоки

0
1415
кількість переглядів

У Карлівській школі сьогодні, 10 жовтня, зустрілися з військовим моряком Романом Мокряком, який повернувся з російського полону.

Школярі та вчителі влаштували для Романа концерт і привітали з поверненням, передає кореспондент CBN.

За час полону діти з учителями писали листи, влаштовували марафони та виготовляли паперові кораблики як символ того, що чекають моряка з полону.

«Це моя рідна школа, емоції радісні, мені дуже приємно, що мене так зустріли, так чекали. Та підтримка, яку мені надавали односельчани, давала мені сили, я знав, що на мене чекають», – сказав Роман Мокряк.

Нагадаємо, Роман Мокряк і ще 23 українські моряки потрапили до російського полону під час проходу Керченської протоки. Торік 25 листопада російські військові здійснили озброєний напад на два катери та буксир військово-морських сил України.

Шестеро моряків отримали поранення. Роман один із перших у російській в’язниці вимагав визнати їх військовополоненими та відмовився давати свідчення.

Марія Тарасенко, CBN

ЧИТАЙТЕ І ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.