На посаду голови Кіровоградської ОДА претендує екс-чиновниця з облдержадміністрації

Нині обов’язки голови виконує Світлана Лобанова

6114
кількість переглядів
Юлія Дубина. Фото з Facebook

Екс-чиновниця департаменту економічного розвитку й торгівлі ОДА Юлія Дубина претендує на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації.

Про це свідчить її декларація, передає кореспондент CBN.

У графі «Займана посада (або посада, на яку претендуєте як кандидат)» Юлія Дубина вказала: «Голова обласної державної адміністрації».

У якості доходів за 2018 рік Дубина зазначила 53 760 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, 150 гривень матеріальної допомоги, 40 525 гривень допомоги з безробіття та 168 гривень – приз від банку.

Грошових активів сім’я не має. У власності чоловіка Юлії Дубини та його батька є квартира площею 62 квадратних метри в Кропивницькому.

Нагадаємо, на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації претендує й екс-голова Мукачівської районної державної адміністрації, депутат Мукачівської районної ради сьомого скликання Сергій Гайдай.

11 червня президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Кузьменка з посади голови Кіровоградської ОДА. Нині обов’язки голови виконує Світлана Лобанова.

Андрій Лисенко, CBN

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.