Олександрійський журналіст звернувся до поліції через конфлікт із депутатом облради

За словами журналіста, депутат погрожував йому фізичною розправою

319
кількість переглядів

Олександрійський журналіст Віктор Голобородько подав заяву до поліції через конфлікт із депутатом Кіровоградської облради, начальником управління ЖКГ міськради Олександрії Геннадієм Лоцманом.

Про це він повідомив кореспонденту CBN.

За словами чоловіка, депутат на нього напав та погрожував фізичною розправою.

«Це його право. Якщо він написав, отже мене викличе слідчий. В поліції я розкажу, як все було. У мене є свідки, адже там були й працівники управління ЖКГ», – каже депутат.

Як повідомила Віктору Голобородьку слідча Наталія Хлопова, справу внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Національний союз журналістів України теж відреагував на заяву, й голова обласної організації НСЖУ Петро Мельник висловив свою підтримку.

Нагадаємо, депутат Кіровоградської обласної ради, начальник управління ЖКГ міськради Олександрії Геннадій Лоцман штовхав місцевого журналіста Віктора Голобородька, вибивав камеру з рук та погрожував розправою.

Депутат Кіровоградської облради, начальник управління ЖКГ міськради Олександрії Геннадій Лоцман стверджує, що журналіст Віктор Голобородько «ліз в його машину, де сиділи діти та дружина».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.