Прокурор: «Міськрада Світловодська неякісно захищає інтереси територіальної громади»

Про це він сказав, коментуючи резонансну справу щодо захоплення майна міської ради фізичною особою

1569
кількість переглядів

Міська рада Світловодська неякісно захищає інтереси територіальної громади і держави.

Про це кореспонденту CBN заявив заступник керівника Знам’янської місцевої прокуратури Володимир Рубан, коментуючи резонансну справу щодо захоплення майна міської ради фізичною особою.

«Міська рада із відповідним позовом до суду не зверталася, а лише подала скаргу до Міністерства юстиції. Останнім відмовлено в її задоволенні у зв’язку із неналежним оформленням, що свідчить про неналежне здійснення міською радою захисту інтересів держави та територіальної громади», – сказав він і додав, що це є підставою для представництва прокурором інтересів держави в суді.

Нагадаємо, за даними слідства, мер Світловодська Валентин Козярчук у змові з групою людей протиправно заволодівав майном міської ради у вигляді частки 50% у статутному капіталі підприємства, підроблюючи службові протоколи загальних зборів учасників.
Міськраду таким чином виключили з переліку учасників та позбавили її зазначеної частки, яка перейшла у власність фізичної особи.

Чиновнику повідомили про підозру за ч. 3 ст. 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Запобіжний захід обрали у вигляді особистого зобов’язання.

За ці злочини передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.