На посаду голови Новомиргородської РДА претендує екс-помічниця голови райсуду

Кандидатка працювала у Новомиргородському райсуді Кіровоградської області та безкоштовно вчила студентів приватного ВНЗ «Університет сучасних знань»

2578
кількість переглядів

Керівником Новомиргородської районної державної адміністрації Кіровоградської області має бажання стати Алла Дворніченко.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Дворніченко – власниця київської квартири у 138 квадратних метрів, її чоловік – будинку в Новомиргороді. Крім того, кожен з них має по земельній ділянці у два гектари у Кам’янці Новомиргородського району. Сім’ї належать вісім автівок, вантажівка та причеп для неї.

Чоловік – кінцевий бенефіціарний власник ТОВ «АГРО-АСВ». Він задекларував у якості доходу від зайняття підприємницькою діяльністю торік 1,8 мільйона гривень, а його дружина вже кілька років зберігає готівкою 100 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Керувати районами Кіровоградщини хочуть податківець, син екс-мера, держслужбовець та підприємець

Стали відомі імена ще двох претендентів на посади голів РДА на Кіровоградщині

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.