Підприємець про скандальне будівництво в спальному районі Кропивницького: «Це депутат піариться»

Підприємець також зазначив, що зелені насадження не постраждають

2218
кількість переглядів
Роман Сидоров. Фото: Facebook

Підприємець Роман Сидоров збирається побудувати на вулиці Космонавта Попова у Кропивницькому медичний центр та обіцяє не чіпати зелені насадження, крім, імовірно, одного дерева.

Про це він заявив у коментарі CBN.

«Там буде медичний центр, проект узгоджений з усіма службами, в тому числі й з тепловиками. Тому ніяких там аварій на тепломережах не буде», – сказав Сидоров.

Бізнесмен наголосив, що вважає слова депутата міськради Кропивницького Віталія Бєлова про незаконне будівництво піаром.

«Він просто піариться перед виборами. Саме же будується незаконно, а в цьому випадку переслідує свої політичні та бізнесові інтереси», – вважає Роман Сидоров.

Підприємець також зазначив, що зелені насадження не постраждають: «Те, що на фотографії, яку Віталій Бєлов продемонстрував, то взагалі не моя територія. Насадження не постраждають. На моїй ділянці є лише одне велике дерево – от з ним будемо вирішувати, як правильно зробити».

Нагадаємо, депутат міськради Віталій Бєлов заявив, що на вулиці Космонавта Попова в обласному центрі підприємець планує знищити зелені насадження.

Начальник міської спецінспекції Андрій Максюта у коментарі CBN сказав, що інспекція погодила проведення земляних робіт, оскільки не мала підстав не зробити цього: всі документи підприємця – в порядку.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.