«Європейська солідарність» закликала керівництво області зберегти дитячий тубсанаторій на Кіровоградщині

2205
кількість переглядів

Очільник обласної організації партії «Європейська Солідарність» Сергій Коваленко звернувся в офіційній заяві до голів Кіровоградської ОДА та Кіровоградської обласної ради, щодо ситуації у Староосотському дитячому протитуберкульозному санаторії в Олександрівському районі, передає кореспондент CBN.

«Закликаємо голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балоня підготувати подання зі змінами в бюджеті, відшукавши ресурс для утримання протитуберкульозного санаторію для дітей в Олександрівському районі. Закликаємо голову обласної ради Олександра Чорноіваненка скликати позачергове засідання сесії. Також просимо депутатів усіх фракцій обласної ради підтримати виділення коштів для медзакладу», — йдеться у зверненні.

Нагадаємо, з першого квітня КНП «Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій» Олександрівського району не фінансується державою.

Раніше повідомляли, на сесії обласної ради депутати фракції «Солідарність» наголосили на необхідності фінансової підтримки медичних закладів після старту другого етапу медреформи.

Читайте також: Що відбувається з дитячим протитуберкульозним санаторієм на Кіровоградщині

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.