У соцмережах жваво обговорюють вибачення «сепаратиста» з Кропивницького (ФОТО)

2650
кількість переглядів
Анатолій Гольберг

Історія з Анатолієм Гольбергом, який спочатку заявив про громадянську війну на сході, а потім просив за це вибачення, отримала продовження.

Журналісти CBN знайшли дві найрадикальніші реакції у Facebook.

Група фанатів футбольного клубу «Зірка» не повірила у щирість вибачень співробітника стадіону та виставила банер на паркані за воротами під час гри.

Зовсім протилежну думку має екскропивничанин Ярослав Турчин, який на останніх виборах балотувався на 75 місці у списку партії «Опозиційна платформа – за життя». За інформацією з власних джерел, цей коментатор зараз проживає у тимчасово окупованій Ялті.

Нагадаємо, знімальна група телеканалу «Вітер» проводила 29 липня бліц-опитування з нагоди відзначення Дня Сил спеціальних операцій та випадково натрапила на сепаратиста. Ним виявився директор спортивних споруд стадіону «Зірка» Анатолій Гольберг.

Під час спілкування з АТОвцями та волонтерами Гольберг вибачився перед усіма, кого образив своїми словами.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.