Справа загиблої Діани Хріненко налічує 26 томів

575
кількість переглядів
Діана Хріненко

Справа загиблої жительки Суботців Діани Хріненко налічує 26 томів.

Про це у коментарі «УЦ» сказала мама вбитої дівчини Олена Хріненко.

«Було викликано вісім свідків, в судове засідання з’явилося семеро, – розповіла вона. – Поки що я нічого нового від свідків не почула, оскільки добре ознайомлена з усією 26-томною справою, у тому числі з аудіо- та відеоматеріалами. Тому звертала увагу прокурора на деякі невідповідності в свідченнях. У деяких свідченнях була недомовленість, зокрема, брата підозрюваного. Скажу, що деякі свідки будуть викликані повторно».

Справа загиблої Діани Хріненко. Підозрюваний запевняє, що не винний

Нагадаємо, 16-річна жителька Суботців Діана Хріненко близько дев’ятої вечора 24 серпня 2018 року пішла в центр села на святкування Дня Незалежності й не повернулася.

26 березня 2019-го при проведенні польових робіт поблизу села Новополяна Знам’янського району виявили людські рештки. Три експертизи підтвердили, що вони належать Діані.

26 липня у Суботцях попрощалися з дівчиною.

Підозрюваного у вбивстві затримали в Польщі.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.