МОН призначило в. о. ректора кропивницького педуніверситету

2700
кількість переглядів
Євген Соболь
Євген Соболь. Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет призначив Євгена Соболя виконувачем обов’язків ректора Центральноукраїнського педагогічного університету (ЦДПУ) імені Володимира Винниченка.

Копію наказу про призначення має у своєму розпорядженні CBN.

«Покласти виконання обов’язків ректора Центральноукраїнського педагогічного університету імені Володимира Винниченка на Соболя Євгена Юрійовича, завідувача кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права, доктора юридичних наук, професора, з 28 квітня 2021 року до призначення керівника в установленому законодавством порядку, але не пізніше 31 серпня 2021 року», – сказано, зокрема, в документі.

В. о. ректора в онлайн-режимі сьогодні, 30 квітня, представив Сергій Шкарлет. «Я дуже вдячний Олегу Анатолійовичу [Семенюку] за плідну виважену роботу ректора за весь термін. Першочергове завдання для виконуючого обов’язки ректора – провести прозорі вибори», – зазначив він.

Олег Семенюк на посаді ректора пропрацював майже 10 років. Він залишився головою Вченої ради.

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки призначило вибори ректора ЦДПУ на 27 травня. 4 березня відбувся другий тур повторних виборів, у якому Олег Семенюк переміг Валерія Радула. Однак пізніше стало відомо про правову колізію: не можна підписувати контракт з людиною, яка вже відпрацювала два терміни на відповідній посаді.

Євген Соболь теж балотувався на посаду ректора ЦДПУ.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.