МОН призначило в. о. ректора кропивницького педуніверситету

3592
кількість переглядів
Євген Соболь
Євген Соболь. Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет призначив Євгена Соболя виконувачем обов’язків ректора Центральноукраїнського педагогічного університету (ЦДПУ) імені Володимира Винниченка.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Копію наказу про призначення має у своєму розпорядженні CBN.

«Покласти виконання обов’язків ректора Центральноукраїнського педагогічного університету імені Володимира Винниченка на Соболя Євгена Юрійовича, завідувача кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права, доктора юридичних наук, професора, з 28 квітня 2021 року до призначення керівника в установленому законодавством порядку, але не пізніше 31 серпня 2021 року», – сказано, зокрема, в документі.

В. о. ректора в онлайн-режимі сьогодні, 30 квітня, представив Сергій Шкарлет. «Я дуже вдячний Олегу Анатолійовичу [Семенюку] за плідну виважену роботу ректора за весь термін. Першочергове завдання для виконуючого обов’язки ректора – провести прозорі вибори», – зазначив він.

Олег Семенюк на посаді ректора пропрацював майже 10 років. Він залишився головою Вченої ради.

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки призначило вибори ректора ЦДПУ на 27 травня. 4 березня відбувся другий тур повторних виборів, у якому Олег Семенюк переміг Валерія Радула. Однак пізніше стало відомо про правову колізію: не можна підписувати контракт з людиною, яка вже відпрацювала два терміни на відповідній посаді.

Євген Соболь теж балотувався на посаду ректора ЦДПУ.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.