На посаду голови Кіровоградської ОДА претендує екс-чиновниця з облдержадміністрації

Перегляди: 6615

Екс-чиновниця департаменту економічного розвитку й торгівлі ОДА Юлія Дубина претендує на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації.

Про це свідчить її декларація, передає кореспондент CBN.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

У графі «Займана посада (або посада, на яку претендуєте як кандидат)» Юлія Дубина вказала: «Голова обласної державної адміністрації».

У якості доходів за 2018 рік Дубина зазначила 53 760 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, 150 гривень матеріальної допомоги, 40 525 гривень допомоги з безробіття та 168 гривень - приз від банку.

Грошових активів сім’я не має. У власності чоловіка Юлії Дубини та його батька є квартира площею 62 квадратних метри в Кропивницькому.

Нагадаємо, на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації претендує й екс-голова Мукачівської районної державної адміністрації, депутат Мукачівської районної ради сьомого скликання Сергій Гайдай.

11 червня президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Кузьменка з посади голови Кіровоградської ОДА. Нині обов’язки голови виконує Світлана Лобанова.

Андрій Лисенко, CBN

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ