У депутата з Кіровоградщини, син якого ледь не вмер від голоду, спробують відібрати мандат

Замість 16 кілограмів – норми для свого віку – малюк важив лише сім

5630
кількість переглядів
Олександр Мольченко

Радикальна партія намагатиметься позбавити мандату депутата Новоукраїнської районної ради Олександра Мольченка.

Про це CBN повідомив голова Кіровоградської територіальної організації РПЛ Михайло Бевзенко.

«У 2015 році була квота, що людина, яка йде на вибори, має обов’язково йти від партії. Мольченко обрав Радикальну партію, але він не є її членом. Готуються документи, щоб на цьому тижні прибрати його з фракції Новоукраїнки, також триває робота над тим, щоб позбавити Мольченка депутатського мандату», – сказав він.

Партія планує допомагати дітям горе-батька та добиватися покарання для Мольченка в рамках чинного законодавства.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня правоохоронці, соціальні служби та медики Новоукраїнки об’єдналися, аби від рідних батьків урятувати чотирирічного сина.

Замість 16 кілограмів – норми для свого віку – малюк важив лише сім. Скільки дитина недоїдала – спеціалісти не беруться гадати. Чекають на результати обстеження.

Батьки хлопчика спочатку не пускали представників служби у справах дітей до будинку. Зайти вдалося аж після звернення до поліції та одержання санкції суду.

Пізніше з’ясувалося, що батько хлопчика – депутат Новоукраїнської районної ради Олександр Мольченко. У виснаженні хлопчика він звинуватив медиків – вони нібито проводили над малюком якісь експерименти.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.