У Кропивницькому на знак підтримки полонених моряків підняли прапор ВМС (ФОТО)

Місто пишається моряками, які з честю виконують військовий обов’язок

0
1607
кількість переглядів

Сьогодні, 4 грудня, громада Кропивницького висловила підтримку морякам, які знаходяться у полоні, урочистим підняттям прапору Військово-морських сил України на головному флагштоку міста, передає кореспондент CBN.

У піднятті прапора взяли участь донька учасника АТО Юрія Олефіренка та мама полоненого моряка Романа Мокряка, волонтери, військові, небайдужі містяни.

«Сьогодні нас усіх разом зібрала непересічна подія для того, щоб виказати своє відношення до агресії з боку сусідньої держави відносно нашої державності, відносно нашої незалежності, нашої волі й самостійності, – сказав міський голова Андрій Райкович. – Ми мирна нація, ми мирний народ, але ми прагнемо незалежності економічної, політичної, духовної. Задля цих ідеалів боролися багато поколінь. Наше місто не морське, але ми є містом дислокації елітних підрозділів Збройних Сил України, які і сьогодні бережуть нашу незалежність, захищають нашу державу».

Фото Григорія Зуба, CBN


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.